X
چهارشنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۳ ۱۴:۰۹ ۱۷۵۶
چچ
افتتاحیه کارخانه تولید صندلی ها چوبی به روش صنعتی در قم

افتتاحیه کارخانه تولید صندلی ها چوبی به روش صنعتی در قم

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان قم ، رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قم در افتتاحیه واحد صنعتی داد تولید کننده صندلی های چوبی به روش صنعتی خبر داد:بعد از فرش که اشتغال زایی 40000نفری در قم ،صنعت چوب و مبلمان در رتبه دوم با اشتغالزایی 20000 نفری در قم می باشد

افتتاحیه کارخانه تولید صندلی ها چوبی به روش صنعتی در قم

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان قم ، رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قم در افتتاحیه واحد صنعتی داد تولید کننده صندلی های چوبی به روش صنعتی خبر داد:بعد از فرش که اشتغال زایی 40000نفری در قم ،صنعت چوب و مبلمان در رتبه دوم با اشتغالزایی 20000 نفری در قم می باشد.

احمد ذاکری گفت: 400 واحد صنفی و 74 واحد صنعتی و 30 درصد تولید مبل کشور در قم است.

وی افزود: میزان سرمایه گذاری شرکت صنعتی داد 30 میلیارد ریال می باشد که بدون استفاده از تسهیلات بانکی انجام شده و از تلاش های مدیران این شرکت برای جذب نیروهایی که از طرف مدیریت کل زندان ها معرفی شده اند تقدیر و تشکر کرد.

همچنین ایشان از ورود هیئت تجاری افغانستان خبرداد و اولین برنامه آنها را بازدید از نمایشگاه  چوب و مبلمان که روز سه شنبه افتتاح گردیده است اعلام کرد.

در ادامه مراسم آقای رضوی ، معاون محترم استاندار امر آموزش را در تحقق اهداف و توسعه کشور ضروری دانست.

وی افزود باید صنعت چوب را از حالت سنتی با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و ظرفیت  های بالایی که در ایران و مخصوصا در قم می باشد به صنعتی تبدیل کرده تا باعث افزایش تولید و بالا بردن کیفیت بشویم.

ایشان افزودند باید از خام فروشی در قم جلوگیری بشود و با آموزش و کار های دانش بنیان صنعت مکمل را به آنها اضافه کنیم تا محصولی با برندی بزرگ و قابل ارائه به بازارو حتی بازار جهانی ارائه گردد.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.5974659919739
Query time: 2.8015732765198