X
سه شنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ۷۵۰
چچ
تجلیل از مهندسان نمونه معدن استان قم

با حضور مسئولین کشوری و استانی انجام شد

تجلیل از مهندسان نمونه معدن استان قم

مراسم تجلیل از مهندسان نمونه سازمان نظام مهندسی معدن قم در سال 94 برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، مراسم تجلیل از مهندسان نمونه سازمان نظام مهندسی معدن قم در سال 94 با حضور نادعلی اسماعیلی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن کشور، احمد ذاکری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، رسول سیدحسینی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان قم، امیرهوشنگ طیبی نژاد مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم، مجید آوری‌فر مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم و فعالان عرصه صنعت و معدن استان در سالن همایش‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم برگزار شد.

در این همایش از زهرا فتح‌آبادی، عباس بخشی و سهراب حسن‌نژاد به عنوان مهندسان برتر تجلیل به عمل آمد.

ذاکری در این مراسم گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم آماده همکاری همه‌جانبه با سازمان نظام مهندسی معدن قم است و تا کنون جلسات زیادی با اعضای این سازمان برگزار کردیم.

وی آموزش و نظارت را مایه تقویت کار مهندسان دانست و گفت: مهندسی که همواره آموزش ببیند و بر کارش نظارت شود قطعا پیشرفت چشمگیری خواهد کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به اهمیت مسئله تداوم آموزش ابراز کرد: مسئله آموزش، امری نیست که پایانی داشته باشد بلکه هر کسی در هر کاری همواره به مطالعه، پژوهش و ارتباط با اساتید نیازمند است، بنا بر این سازمان نظام مهندسی باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشد.

همچنین اسماعیلی در این همایش گفت: بهره‌برداری از کیفیت خدمات مهندسی باید با کمک آموزش همیشگی مهندسان به بهترین شکل انجام بگیرد.

وی ضمن تقدیر از زحمات معدن‌داران کشور تصریح کرد: معدن‌داران دورترین و مشکل‌ترین نقاط کشور از نظر رفت و آمد را برای سرمایه‌گذاری برگزیده‌اند و در این راه زحمت‌های فراوانی تحمل می‌کنند که این امر جای تقدیر و تشکر دارد.

آوری‌فر نیز در این مراسم گفت: معدن یکی از نعمت‌های خدادادی است که دارای گستردگی و گوناگونی زیادی در کشور ماست و باید از ظرفیت‌های آن بهره برد.

وی افزود: اگر مشکلات این حوزه برطرف نشود معدن نیز به همان سرنوشت نفت که خام‌فروشی است، دچار می‌شود.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم تاکید کرد: اتکا به نفت کار درستی است به شرط اینکه خودمان آن را فرآوری کنیم نه اینکه با خام‌فروشی این سرمایه بزرگ ملی را از دست بدهیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.7814092636108
Query time: 2.0708856582642