X
سه شنبه, ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۱۷ ۴۲
چچ
بهره گیری از ظرفیت های تولید قابل مشارکت یا واگذاری بنگاه ها در سامانه «به هم رسانی»

رئیس اداره طرح ها و برنامه ریزی سازمان صمت قم خبر داد:

بهره گیری از ظرفیت های تولید قابل مشارکت یا واگذاری بنگاه ها در سامانه «به هم رسانی»

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، جناب آقای ناطق رئیس اداره طرح و برنامه سازمان به یکی از ظرفیت های طراحی شده وزارت خانه در راستای تحقق شعار « تولید، پشتیبانی ها؛ مانع زدایی¬ها » در سال جدید اشاره نموده و افزودند در جهت استفاده حداکثری از ظرفیت تولید بنگاه های اقتصادی و بهره گیری از ظرفیت های راکد و فعال سازی واحدها در بخش تولید، سامانه به هم رسانی در بخش سرمایه گذاری سامانه بهین یاب ایجاد شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، جناب آقای ناطق رئیس اداره طرح و برنامه سازمان به یکی از ظرفیت های طراحی شده وزارت خانه در راستای تحقق شعار « تولید، پشتیبانی ها؛ مانع زدایی­ها » در سال جدید اشاره نموده و افزودند در جهت استفاده حداکثری از ظرفیت تولید بنگاه های اقتصادی و بهره گیری از ظرفیت های راکد و فعال سازی واحدها در بخش تولید، سامانه به هم رسانی در بخش سرمایه گذاری سامانه بهین یاب ایجاد شده است.

وی در خصوص ویژگی های این سامانه و چگونگی حمایت از متقاضیان در این سامانه افزوند، صاحبان بنگاه های اقتصادی که تمایل به مشارکت یا واگذاری طرح یا واحد تولیدی خود را داشته باشند می توانند با مراجعه به این سامانه و ثبت مشخصات بنگاه خود، آن را به سرمایه گذاران علاقه مند معرفی نمایند. تمامی این فرآیندهای واگذاری یا مشارکت با توافق طرفین و بدون دخالت وزارت خانه صورت می پذیرد.

رئیس اداره طرح و برنامه در ادامه اشاره داشتند، با ثبت درخواست جواز تاسیس متقاضیان در سامانه بهین یاب، فهرستی از واحد یا طرح های آماده واگذاری یا مشارکت در حوزه تخصصی مرتبط با جواز تاسیس متقاضی به اطلاع و رویت رسانده می شود تا در صورت تمایل به کاهش سرمایه گذاری اولیه، در طرح نیمه تمام یا احیای واحدهای راکد مشارکت نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 14.525640646617
Query time: 13.733522733053