X
پنجشنبه, ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۲۲ ۴۴
چچ
در اولین افتتاح واحد صنعتی قم در سال 1400 مطرح شد

در اولین افتتاح واحد صنعتی قم در سال 1400 مطرح شد

هدف‌گذاری برای تحقق شعار سال در قم/ گامی بلند در داخلی سازی صنعت برای تحقق شعار سال در قم گام‌های بلندی به سمت تأمین مواد اولیه و هم‌چنین شناسایی موانع و قوانین دست و پاگیر برداشته می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان صمت قم ، در نخستین برنامه سه‌شنبه‌های اقتصادی استان در سال ۱۴۰۰، استاندار قم باهمراهی رئیس سازمان صمت قم و مدیران اقتصادی قبل از ظهر سه‌شنبه از چند شرکت و واحد تولیدی در جاده قدیم قم - تهران بازدید و در جریان مشکلات و ظرفیت‌های تولیدی این واحدها قرار گرفت.

هدف‌گذاری برای تحقق شعار سال در قم/ گامی بلند در داخلی سازی صنعت

برای تحقق شعار سال در قم گام‌های بلندی به سمت تأمین مواد اولیه و هم‌چنین شناسایی موانع و قوانین دست و پاگیر برداشته می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت قم ، در نخستین برنامه سه‌شنبه‌های اقتصادی استان در سال ۱۴۰۰، استاندار قم باهمراهی رئیس سازمان صمت قم و مدیران اقتصادی قبل از ظهر سه‌شنبه از چند شرکت و واحد تولیدی در جاده قدیم قم - تهران بازدید و در جریان مشکلات و ظرفیت‌های تولیدی این واحدها قرار گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم در حاشیه این بازدیدها در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: برای تحقق شعار سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» که از سوی مقام معظم رهبری نام‌گذاری شده است باید به دنبال پشتیبانی از واحدهای تولیدی در شرایط تحریم باشیم و برخی قوانین بانکی، اجرایی و یا بخشنامه‌ای‌ را اصلاح نماییم.

محمود سیجانی افزود: عمده مشکلات و موانعی که بر سر تولید و صنعت استان قرار دارد تأمین مواد اولیه است که ما باید برای تأمین این مواد در سال ۱۴۰۰ تسهیل گری نماییم و تأمین این مواد به ویژه برای بخش صنایع لوازم خانگی و فلزی و قطعه سازی تنها بر عهده وزارت صمت نیست بلکه جهاد کشاورزی و هم‌چنین وزارت نفت برای تأمین مواد پتروشیمی این واحدها باید وارد عمل شوند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.489735285441
Query time: 9.7191942532857