X
چهارشنبه, ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۰۹ ۱۲۱
چچ
آغاز بکار رسمی سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در قم

ریاست سازمان صنعت،معدن و تجارت قم:

آغاز بکار رسمی سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در قم

رئیس سازمان صمت استان قم گفت: تمامی درخواست‌های فعالان اقتصادی مرتبط با کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید از طریق سامانه پذیرش می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان صمت قم ،سیجانی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با استناد به ماده 8 آیین نامه اجرایی ماده 61 قانون رفع موانع تولید و ارتقای نظام مالی کشور افزود: همه درخواستهای فعالان اقتصادی مرتبط با کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید می بایست از طریق سامانه تسهیل به آدرس tashil.stsm.ir پذیرش و دریافت شود.

رئیس سازمان صمت استان قم گفت: تمامی درخواست‌های فعالان اقتصادی مرتبط با کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید از طریق سامانه پذیرش می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت قم ،سیجانی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با استناد به ماده 8 آیین نامه اجرایی ماده 61 قانون رفع موانع تولید و ارتقای نظام مالی کشور افزود: همه درخواستهای فعالان اقتصادی مرتبط با کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید می بایست از طریق سامانه تسهیل به آدرس tashil.stsm.ir پذیرش و دریافت شود.

رئیس سازمان صمت با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی و ایجاد دسترسی به سامانه در ماه های اخیر تاکید کرد: بررسی درخواستها توسط دستگاه های اجرایی نیز از طریق فرایند کاری تعریف شده در سامانه صورت می پذیرد

وی گفت: اگر متقاضیان مشکلی در ورود به سامانه داشته باشند یک میز خدمت هم برای همین موضوع در سازمان صمت طراحی شده تا مشکل پیگیری و رفع شود.

سیجانی با اشاره به اینکه از این پس ارزیابی عملکرد کارگروه استانی هم براساس این سامانه خواهد بود افزود: با توجه به اهمیتی که سامانه دارد کلیه دستگاه های مرتبط با کارگروه موظف هستند متقاضیان را راهنمایی کنند

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 13.251392046611
Query time: 12.440558751424