X
شنبه, ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۲۲ ۸۷
چچ
عملکرد نانوایی‌ها به صورت مستمر در کانون توجه بازرسان سازمان صمت قم قرار دارد.

رئیس سازمان صمت استان قم مطرح نمود

عملکرد نانوایی‌ها به صورت مستمر در کانون توجه بازرسان سازمان صمت قم قرار دارد.

عملکرد نانوایی‌ها به صورت مستمر در کانون توجه بازرسان سازمان صمت قم قرار دارد. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان خردادماه، یکهزار و ۴۹۵ مورد بازرسی از نحوه فعالیت نانوایی‌های استان انجام شد. محمود سیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ضمن تاکید بر این که عملکرد نانوایی‌ها به صورت مستمر در کانون توجه بازرسان سازمان صنعت استان قرار دارد، بیان کرد: در همین رابطه در جریان بازرسی‌های صورت گرفته ۲۰۲ مورد پرونده تخلف به ارزش یک‌میلیارد و ۳۶۸ میلیون ریال توسط بازرسان سازمان تشکیل و برای رسیدگی به مراجع قانونی ارجاع شد.

عملکرد نانوایی‌ها به صورت مستمر در کانون توجه بازرسان سازمان صمت قم قرار دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان خردادماه، یکهزار و ۴۹۵ مورد بازرسی از نحوه فعالیت نانوایی‌های استان انجام شد.

محمود سیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ضمن تاکید بر این که عملکرد نانوایی‌ها به صورت مستمر در کانون توجه بازرسان سازمان صنعت استان قرار دارد، بیان کرد: در همین رابطه در جریان بازرسی‌های صورت گرفته ۲۰۲ مورد پرونده تخلف به ارزش یک‌میلیارد و ۳۶۸ میلیون ریال توسط بازرسان سازمان تشکیل و برای رسیدگی به مراجع قانونی ارجاع شد.

وی اضافه کرد: امسال نیز که سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌هاست، وظیفه و مسئولیت ما دو چندان شده، از این رو در سطح استان نه تنها واحدی تعطیل نشده بلکه هر هفته یک واحد تعطیل و راکد را به‌مدار تولید بر می‌گردانیم و یک واحد را که از واحدهای موفق است و طرح توسعه انجام داده را هم به‌افتتاح می‌رسانیم.


رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: از مهمترین برنامه‌های دارای اولویت این سازمان در سالجاری،‌ احیای واحدهای تولیدی راکد استان و بازگرداندن آن‌ها به چرخه فعالیت است.

محمود سیجانی تاکید کرد: در همین رابطه از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت‌ماه، ۶ واحد صنعتی راکد و غیرفعال در زمینه تولید صنایع نساجی،‌ غذایی و فلزی، با ایجاد اشتغال برای ۶۸ تن و سرمایه ثابت ۷۱۴ میلیارد ریال،‌ فعال شده و به‌چرخه تولید بازگشته‌است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 8.2015527089437
Query time: 7.3905707995097