X
چهارشنبه, ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ۴۴
چچ
بهره برداری از دو واحد تولیدی در شهرک شکوهیه قم

بهره برداری از دو واحد تولیدی در شهرک شکوهیه قم

دو واحد صنعتی در زمینه تولید تیوب خودرو‌های سبک و سنگین و تولید انواع سازه‌های فلزی در شهرک شکوهیه قم به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان صت قم، مدیر عامل واحد تولیدی انواع تیوب با اشاره به هزینه ۴۰ میلیارد تومانی برای بهره برداری از خط تولید جدید شرکت گفت: با راه اندازی این خط، تولید این شرکت به ۳۰ هزار حلقه تیوب در سال افزایش یافته است.

دو واحد صنعتی در زمینه تولید تیوب خودرو‌های سبک و سنگین و تولید انواع سازه‌های فلزی در شهرک شکوهیه قم به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان صت قم، مدیر عامل واحد تولیدی انواع تیوب با اشاره به هزینه ۴۰ میلیارد تومانی برای بهره برداری از خط تولید جدید شرکت گفت: با راه اندازی این خط، تولید این شرکت به ۳۰ هزار حلقه تیوب در سال افزایش یافته است.

کلانتر با بیان اینکه این واحد تولید انواع تیوب خودرو‌های سبک و سنگین را انجام می‌دهد افزود: با راه اندازی خط تولید جدید برای ۸۰ نفر اشتغالزایی صورت گرفته است

وی با تاکید بر اینکه در کنار سایر تولید کنندگان تیوب، ایران را از واردات انواع تیوب بی نیاز کرده ایم و حتی مازاد ۳۰ درصدی تولید در کشور داریم افزود: واردات بی رویه مانع بزرگی است که در صورت ادامه داشتن می‌تواند ادامه فعالیت تولید کنندگان تیوب انواع خودرو‌های سواری سبک و سنگین را در کشور با مشکل مواجه کند.

امروز همچنین طرح توسعه واحد تولیدی انواع سازه ها‌ی فلزی صنعتی و غیر صنعتی نیز در شهرک شکوهیه قم به بهره برداری رسید.

موحد مدیر تولید این واحد صنعتی با اشاره به هزینه ۵۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه این واحد گفت: ظرفیت تولید این واحد صنعتی سالیانه تولید ۲۸ هزار تن انواع سازه‌های فلزی است که زمینه اشتغال ۷۵ نفر را فراهم کرده است.

همچنین اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از نزدیک از ۲ شرکت تولیدی شهرک شکوهیه بازدید کردند و در جریان مسائل و مشکلات این واحد‌های تولیدی قرار گرفتند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.6723659833272
Query time: 2.9098377227783